NZXT Relay slušalice bele (AP-WCB40-W2)
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 9.215 RSD
POPUST: 838 RSD
CENA SA POPUSTOM:
8.377
RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
Relay slušalice bele (AP-WCB40-W2)
Proizvođač:
NZXT
Identifikator:
ZVU02995
EAN:
Karakteristike:
Tip slušalica: Slušalice sa mikrofonom Oblik slušalica: Preko ušiju Stil nošenja: Preko glave Sistem: 7.1 Namena: Gaming Dimenzije drajvera: 40mm Konstrukcija: Zatvorene
Povezivost:
Tip povezivosti slušalica: Žične
Fizičke karakteristike:
Boja: Bela Masa: 269.5g Stanje: Nekorišćeno
Podeli ovu stranu:
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
BARKAN T50 Univerzalni zidni...
1.700 RSD
ASUS Torba za laptop 16 inča...
1.986 RSD
ASUS AP4600 ranac za laptop ...
ASUS AC1600 CARRY BAG torba ...
ASUS Nereus crni ranac za la...
DELL Torba za laptop 14-16 i...
CHUWI Hi10 Max HiPen Olovka
CHUWI Hi10 Max tastatura
TARGUS Torba za laptop 15.6 ...
TARGUS Torba za laptop 14 in...