NJOY Argus 1200 720W UPS (UPLI-LI120AG-CG01B)
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 31.593 RSD
POPUST: 2.872 RSD
CENA SA POPUSTOM:
28.721 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
Argus 1200 720W UPS (UPLI-LI120AG-CG01B)
Proizvođač:
NJOY
Identifikator:
UPS00639
EAN:
Osnovne karakteristike:
Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 1.200 Snaga (W): 720W Faktor snage: 0.6 Efikasnost: 100%
Baterija:
Broj baterija: 2 Voltaža: 12V Kapacitet: 7.5Ah Punjenje: 90% kapaciteta za 4h Vreme rada baterije: 100% Load - 3 min, 25% Load - 24min, 50% Load - 11.30 min, 75% Load - 6.5 min
Ostale karakteristike:
Fizičke karakteristike:
Dimenzije: 438mm x 430mm x 88mm Masa: 15.5kg Nivo buke: <50dBA Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno