DAHUA ASI1201BL-D samostalni čitac ID card 0-3.5cm MIFARE
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 3.005 RSD
POPUST: 273 RSD
CENA SA POPUSTOM:
2.732 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
ASI1201BL-D samostalni čitac ID card 0-3.5cm MIFARE
Proizvođač:
DAHUA
Identifikator:
SIG01280
EAN:
Osnovne karakteristike:
Čitač kartice: Da ID, Da Mifare Čitač otiska prsta: Ne Napajanje: 12 VDC, 1A Dimenzije: 130mm x 90mm x 26mm