DAHUA PFM320S-50 12V 50W Napajanje
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 2.705 RSD
POPUST: 246 RSD
CENA SA POPUSTOM:
2.459 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
PFM320S-50 12V 50W Napajanje
Proizvođač:
DAHUA
Identifikator:
SIG01167
EAN:
Karakteristike:
Tip: Napajanje Priključci na jednoj strani: 1x DC (muški) Napomena: 12V DC izlaz, CE, FCC sertifikovano, Montaža na zid ili plafon, Operativna temperatura: -20°C do +50°C, Prenaponska zaštita
Fizičke karakteristike:
Dužina: 99mm x 82mm x 30mm Boja: Srebrno-siva