DAHUA DH-HAC-HFW1200RLP-IL-T-0280B-DIP 2MP Smart Dual Light HDCVI Two-way Talk Fixed-focal...
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 4.408 RSD
POPUST: 401 RSD
CENA SA POPUSTOM:
4.007 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
DH-HAC-HFW1200RLP-IL-T-0280B-DIP 2MP Smart Dual Light HDCVI Two-way Talk Fixed-focal Bullet kamera
Proizvođač:
DAHUA
Identifikator:
SCA01197
EAN:
Fizičke karakteristike:
Dimenzije: 161.6 mm × 69.7 mm × 70.0 mm Masa: 200g Boja: Bela Napomena: 12 VDC, IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet