DAHUA HAC-HDW1200TQP-IL-T-0280B-DIP 2MP Smart Dual Light HDCVI Two-way Talk Fixed-focal Ey...
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 4.408 RSD
POPUST: 401 RSD
CENA SA POPUSTOM:
4.007 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
HAC-HDW1200TQP-IL-T-0280B-DIP 2MP Smart Dual Light HDCVI Two-way Talk Fixed-focal Eyeball kamera
Proizvođač:
DAHUA
Identifikator:
SCA01191
EAN:
Fizičke karakteristike:
Dimenzije: Φ109.9 mm × 105.9 mm Masa: 0.32kg Boja: Bela Napomena: 12 VDC, IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Eyeball