DAHUA HAC-HFW1200RMP-IL-T-0280B-DIP 2MP HDCVI IR Bullet kamera
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 4.007 RSD
POPUST: 364 RSD
CENA SA POPUSTOM:
3.643 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
HAC-HFW1200RMP-IL-T-0280B-DIP 2MP HDCVI IR Bullet kamera
Proizvođač:
DAHUA
Identifikator:
SCA01190
EAN:
Fizičke karakteristike:
Dimenzije: 166.4 mm × 69.7 mm × 70.0 mm Masa: 0.36kg Boja: Bela Napomena: 12 VDC, IP67 sertifikovano vodootporno kućište, Operativna temperatura -40°C do +60°C Tip kućišta: Bullet