ACER Nitro V 16S 16 inča Core 9 270H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 crni (ANV16S-71-91FF)
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 331.245 RSD
POPUST: 30.113 RSD
CENA SA POPUSTOM:
301.132 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
Nitro V 16S 16 inča Core 9 270H 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 crni (ANV16S-71-91FF)
Proizvođač:
ACER
Identifikator:
NOT26347
EAN:
Ekran:
Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.440 Format rezolucije: WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 180Hz Ostalo: 100% sRGB, Acer ComfyView
Procesor / Čipset:
Proizvođač procesora: Intel Serija procesora: Core Series 2 Klasa procesora: Intel Core 9 Model procesora: 270H Broj jezgara procesora: 14 Broj logičkih jezgara (niti): 20 Radni takt procesora: 2.7 GHz (5.8 GHz) Keš memorija procesora: 24MB Intel Smart cache
Memorija (RAM):
Skladištenje podataka:
SSD: 1TB SSD interfejs: PCIe Gen4 NVMe Optički uređaj: Bez optičkog uređaja
Grafika:
Mreža:
Tastatura:
Baterija:
Softver:
Fizičke karakteristike:
Dimenzije: 357.7mm x 264mm x 19.95mm Masa: 2.1kg Boja: Crna Opis boje: Obsidian Black
Ostale karakteristike:
AC Adapter (punjač): 135W