ACER Nitro 16S AI 16 inča AN16S-61-R35E Ryzen AI 9 365 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 Ti
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 397.497 RSD
POPUST: 36.136 RSD
CENA SA POPUSTOM:
361.361 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
Nitro 16S AI 16 inča AN16S-61-R35E Ryzen AI 9 365 32GB 1TB SSD GeForce RTX 5070 Ti
Proizvođač:
ACER
Identifikator:
NOT26211
EAN:
Ekran:
Veličina ekrana: 16 inča Rezolucija ekrana: 2.560 x 1.600 Format rezolucije: WQXGA Tip panela: IPS Osvežavanje: 180Hz Ostalo: 100% sRGB, 16:10, Acer ComfyView
Procesor / Čipset:
Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen AI 9 Model procesora: 365 Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 20 Radni takt procesora: 2.0 GHz (5.0 GHz) Keš memorija procesora: 24MB L3 Cache
Memorija (RAM):
Skladištenje podataka:
Grafika:
Tip grafičke: Neintegrisana Grafika: nVidia GeForce Model grafike: RTX 5070 Ti Količina grafičke memorije: 12GB Tip grafičke memorije: GDDR7 Ostalo: 1.712MHz Boost Clock
Mreža:
Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Model: Killer E3100G Bluetooth verzija: 5.3
Tastatura:
Baterija:
Softver:
Fizičke karakteristike:
Materijal: Aluminijum Dimenzije: 356.78mm x 275.5mm x 20.99mm Masa: 2.18kg Boja: Crna Opis boje: Obsidian Black
Ostale karakteristike:
AC Adapter (punjač): 230W Podržane tehnologije: Dual fan, Quad-exhaust, Quad-intake