ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD025 (14 inča WUXGA OLED, Ryzen AI 5 340, 16GB, SSD 512GB) lapto...
Za poručivanje i proveru
dostupnosti pozovite
064 / 131-7878
MP CENA: 152.428 RSD
POPUST: 13.857 RSD
CENA SA POPUSTOM:
138.571 RSD
Specifikacija
Pun naziv proizvoda:
Zenbook 14 UM3406KA-QD025 (14 inča WUXGA OLED, Ryzen AI 5 340, 16GB, SSD 512GB) laptop
Proizvođač:
ASUS
Identifikator:
NOT24493
EAN:
Ekran:
Veličina ekrana: 14 inča Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200 Format rezolucije: WUXGA Tip panela: OLED Osvežavanje: 60Hz Ostalo: 0.2ms odziv, 1.07 milijardi boja, 100% DCI-P3 color gamut, 400 nita, Glossy, High-brightness 600-nit, SGS Eye Care, TÜV Rheinland-certified, VESA DisplayHDR True Black 600
Procesor / Čipset:
Proizvođač procesora: AMD Serija procesora: Ryzen AI 300 Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model procesora: 340 Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 3.40 GHz (4.80 GHz) Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
Memorija (RAM):
Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: LPDDR5X Integrisano: 16GB
Skladištenje podataka:
Grafika:
Tip grafičke: Integrisana Grafika: AMD Model grafike: Radeon 840M Tip grafičke memorije: Deljena
Mreža:
Wi-Fi verzija: Wi-Fi 6E (802.11ax) Bluetooth verzija: 5.3 Ostale osobine: Dual band 2*2
Tastatura:
Baterija:
Tip: Litijum-jonska Broj ćelija baterije: 4-Cell (75WHr) Ostalo: 4S1P
Softver:
Operativni sistem: Bez operativnog sistema
Fizičke karakteristike:
Materijal: Aluminijum Dimenzije: 312.4mm x 220.1mm x 14.9mm Masa: 1.20kg Boja: Crna Opis boje: Jade Black
Ostale karakteristike:
AC Adapter (punjač): 65W (Tip C)